O nasCatering obiadowy w Lesznie i okolicy

Obiady domowe dla każdego

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy codzienne dostawy świeżych, smacznych zestawów obiadowych, posiłków regeneracyjnych dla firm i instytucji oraz posiłków profilaktycznych po bardzo atrakcyjnych cenach. Nasza oferta skierowana jest do każdego. Dostarczamy posiłki osobom prywatnym do domu, pracy lub na przyjęcia okolicznościowe pod wskazany adres. Dostarczamy posiłki firmom budowlanym, organizacjom i instytucjom pracującym w terenie, a także do biur itp. Organizujemy żywienie zbiorowe dla szpitali, stołówek szkolnych, przedszkoli, żłobków. W zależności od potrzeb, posiłki przywozimy w opakowaniach jednorazowych lub termosach zbiorczych. Dostawa w termosie zbiorczym nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń gastronomicznych. Posiłki dostarczone w tej formie mogą być wydawane przez pracownika Państwa firmy.


Zasięg działania

Usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Leszna i okolic. Posiłki dostarczamy bez doliczania kosztów dostawy do takich miejscowości jak Dąbcze, Kąkolewo, Kłoda, Kościan, Lasocice, Lipno, Leszno, Osieczna, Rydzyna, Święciechowa, Wilkowice. Możemy dostarczyć posiłki także do innych miejscowości.


Świeżość na pierwszym miejscu

Mając na uwadze Państwa zdrowie i dobre samopoczucie posiłki przygotowujemy codziennie od podstaw wyłącznie ze świeżych, starannie wybranych produktów z naturalnymi przyprawami bez stosowania chemicznych polepszaczy i konserwantów.


Elastyczna oferta

Ceny i menu w ofercie dla firm mogą być ustalone indywidualnie. Chętnie poznamy oczekiwania Państwa firmy i dobierzemy usługi odpowiednie do Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania dotyczące potraw, godzin dostaw, ilości porcji, terminu płatności czy rozłożenia płatności pomiędzy firmę i pracowników w różnych proporcjach. Zapraszamy do rozmowy!

Dane firmy

Catering Świeżynka jest częścią firmy Waykiki Waykiki Waldemar Zawidzki
ul. Narutowicza 119
64-100 Leszno
NIP: 697-000-58-05
REGON: 411454651

Robert, Chef cook

Godziny Pracy

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Tel.: 782 872 101

DostawyLeszno i okolice

Napisz do nas

Dokąd dostarczamy?

Obiady dostarczamy na terenie Leszna i w promieniu około 10 km od Leszna m.in. do takich miejscowości jak: Dąbcze, Kąkolewo, Lipno, Osieczna, Rydzyna, Święciechowa, Wilkowice. Jeśli chcesz zamówić obiady do innej miejscowości to proszę skontaktuj się z nami. Omówimy szczegóły :)

Zlokalizuj nas